Časté otázky a odpovědi

Pro lepší informovanost jsme připravili seznam nejčastějších otázek, na které uvádíme relevantní odpovědi. Pokud budete mít dotaz, na který odpověď nenaleznete, rádi vám odpovíme osobně. Kontaktujte nás.

Laserové čištění je jediný způsob čištění, který jde skutečně do hloubky. Rozumí se tím mikrotrliny a téměř neznatelná porušení povrchu předmětů, ve kterých se usazuje mastnota, rez, zbytky z původního technologického postupu, atd. Nečistotu likviduje kompletně, plošně a bez poškození podkladového materiálu. Jedná se o velmi šetrný způsob čištění, který nečistoty doslova odpaří a přesto nevystavuje podkladový materiál teplotnímu riziku. Samozřejmě za předpokladu, že s mobilní laserovou technologií pracoje obeznámená a kvalifikovaná obsluha.

Poskytujeme své služby po území celé České republiky. Ekonomickou kalkulaci zohledňující čas, pojištění laserového zařízení a dopravní vzdálenost si vyžádejte prostřednictvím kontaktů.

Laser je velmi šetrná a čistá technologie, kterou lze použít nejen v potravinářských provozech, ale je vhodná i pro očištění nejrůzněji kontaminovaných předmětů či vybavení.